Masz pytania? Skontaktuj się z nami

O firmie Humint-kim jesteśmy?

Humint to świat komunikacji bez granic i wiedza która daje przewagę!

Nasza firma specjalizuje się w komunikacji marketingowej ze szczególnym wskazaniem na jego cyfrową odmianę. Każda osoba w naszym zespole posiada co najmniej kilkunastoletni bagaż doświadczeń w biznesie lub marketingu. Mamy doświadczenie doradcze, szkoleniowe i wykonawcze zdobywane podczas współpracy z przedsiębiorcami i instytucjami. Byliśmy cytowani m.in. przez Onet, magazyn Tygrysy biznesu, Goniec i inne polskie media.

Nasze działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy m.in. z zakresu szeroko pojętego marketingu, psychologii społecznej, neurolingwistyki, socjotechniki i innych dziedzin powiązanych komunikacją i informacją wspieranych przez analizy i badania. Wiedza jaką używamy do realizacji naszych usług jest znaczącą przewagą i cennym, często decydującym czynnikiem w sukcesie firm i instytucji z nami współpracujących.

Pomagamy w podejmowaniu najlepszych decyzji, prowadzimy kampanie reklamowe, zajmujemy się analityką, konwersją i użytecznością w marketingu cyfrowym – przyczyniając się tym samym do rozwoju naszych Klientów. Zespół agencji Humint to m.in. absolwenci SWPS z wieloletnim doświadczeniem na rynku badań i usług. Nasza kadra edukowała się także m.in. w Krajowej Szkole Administracji Publicznej, Wyższej Szkole Bezpieczeństwa, Paul Ekman Group, Humintell, Chameleon Associates, EY i w wielu innych ośrodkach szkoleniowych.

Szybki kontakt

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.